Schooldakrevolutie in provincie Flevoland!

De schooldakrevolutie rolt door! Provincie Flevoland heeft ons samen met DE-on de opdracht gegeven om vanaf september de Flevolandse scholen te verduurzamen. Wij zijn verantwoordelijk voor de zonnepanelen en educatie.

Energie-experts nemen persoonlijk contact op

De schooldaken hebben een potentie van 65.000 zonnepanelen. Daarmee zou genoeg energie kunnen worden opgewekt voor 7.800 Flevolandse huishoudens. Provincie Flevoland heeft Schooldakrevolutie voor energieopwekking en DE-on voor energiebesparing gevraagd. Energie-experts nemen persoonlijk contact op met alle schoolbesturen, brengen de mogelijkheden van duurzame energie-opwek en energiebesparing van schoolgebouwen in kaart en begeleiden de vervolgstappen.

Wij bedanken gedeputeerde Jop Fackeldey, Willem Enklaar en Joost de Valk voor het vertrouwen. Onze schooldakcoaches hebben er zin in en staan klaar om door te pakken. Lees het volledige persbericht 'Zonnepanelen op Flevolandse schooldaken'.

Meer weten over de Schooldakrevolutie in Flevoland?