Niels van der Sandt en Judith Veraart vormen nieuw managementteam

WhatsApp Image 2020-10-07 at 10.53.19

Per 1 oktober vormen Niels Van Der Sandt (algemeen directeur) en Judith Veraart (directeur operations) het managementteam van Stichting Schooldakrevolutie. Zij volgen hiermee als duo de vertrekkend directeur Jeffrey van Poppel op.

‘We zijn ontzettend blij dat we het vertrouwen van het bestuur en onze collega’s hebben gekregen de organisatie samen verder te leiden op basis van onze ervaringen.”

Naast de invulling van de managementtaken zetten beiden hun reguliere schooldakcoach en projectleider werk ook gewoon -vanuit huis- voort. "De komende tijd zullen we met onze schooldakcoaches er alles aan doen om schoolbesturen het offertetraject voor zonnepanelen in te laten gaan en verder te verduurzamen. Daarnaast blijven we verder werken aan educatie en motiveren we scholen les te geven over schone energie en duurzaamheid.”

Heb je een vraag of wil je doorpakken?